برند با ما

آمارهای عددی دیجیتال مارکتینگ       

معمولاً اعلام آمارهای عددی ذهنیت و تمرکز بهتر و دقیق‌تری در خصوص انتخاب راهکارهای مورد نیاز برای دیجیتال مارکتینگ به شما خواهد داد. این کمک می‌کند تا جهت ورود به این نوع ایده برای ایجاد و یا رشد کسب و کار، آگاهانه‌تر تصمیم‌گیری کنید و خودتان را با معیارها و اندازه‌های جهانی محک بزنید و ببیند چه میزان از این راهکارهای که شما می‌خواهید از آن در تجارت خود بهره‌ بگیرید،  توسط دیگران مرود استفاده قرار گرفته. داده‌های قابل اندازه‌گیری شاخصی برای مدیریت در تصمیم‌گیری است. در جدول زیر به برخی از آمارهای جالب توجه اشاره می‌شود، آمارها و جزئیات این ابزار فناورانه هر لحظه در حال افزایش است و این فقط گوشه‌ای از آنچه هست که به رشته‌ی تحریر درآمده. با نگاهی اجمالی به‌خوبی درک خواهید کرد که ضریب نفوذ و استفاده از این راهکار در میان مخاطبین جامعه‌ی هدف چقدر زیاد است و چقدر می‌تواند بستر خوبی برای ایجاد یا توسعه‌ی کسب و کار سازمان شما باشد!

آمار و جزئیات مرتبط با عکاسی  تبلیغاتی – تخمینی
ردیفعنوانآمارشرح
1بازار این صنعت+9.7Billonامروزه بطور سالانه بیش از ۹.۷ میلیارد دلار بازار استفاده از راهکارهای دیجیتال مارکتینگ در جهان است.
2محبوبیت+69%بیش از ۶۹ درصد از کسب و کارها با عکس محصولات و خدمات به محبوبیت بیشتری نسبت به رقبا رسیده‌اند.
3صرفه‌جویی در هزینه‌ها+57%بیش از از ۵۷ درصد در هزینه‌ی استفاده از سایر روش‌های تبلیغاتی صرفه‌جویی می‌شود.
4تولید محتوا+92 Billonسالانه در سراسر جهان بیش از ۹۲  میلیارد محتوای دیجیتالی از فعالیت، محصول و یا خدمات کسب وکار در قالب دیجیتال مارکتینگ تولید می‌شود.
۵ضریب نفوذ مارکت دیجیتالی در کسب و کار+53%به طور کل ۵۳ درصد از سازمان‌ها و صاحبان کسب و کار به اهمیت استفاده از دیجیتال مارکتینگ پر برده و آنرا در تجارت خود لحاظ کرده‌اند.